Sıkça Sorulan Sorular

Cihazlar kim tarafından onarılıyor?

Tüm cihazlar DJI tarafından yetkilendirilmiş olan sertifikalı servis ekibimiz tarafından tam donanımlı servis merkezimizde Türkiye’de onarılmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartınızla yapabilirsiniz. Kredi kartıyla yapmak istediğiniz ödemeler için ayrıca bilgi alın.

Garanti süreci nasıl işliyor?

Marintek ithalatı olan tüm ürünleriniz servisimiz garantisi altındadır. Diğer bütün cihazlar için garanti kapsamı tespit hizmeti DJI tarafından yetkilendirilmiş servisimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızın garanti tespit işlemleri için lütfen bizimle doğrudan irtibata geçin.

Cihazımı servise nasıl gönderebilirim?

Ürününüz servisimize adresimize doğrudan teslim edebilir ya da servis formunu doldurarak, servis formunda yer alan adresimize gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürünün servis işlemleri sonrası garanti kapsamında yapılacak işlemler sonrasında ürününüz Marintek ödemeli olarak adresinize gönderilir ya da garanti kapsamında yapılacak işlemler sonrasında tarafınızdan ödenecek şekilde kargolanır.

Onarım için kullanılan parçalar orijinal mi?

Servisimizin cihazınızın onarımında kullandığı parçalar DJI tarafından sağlanan orijinal parçalardır ve Marintek garantisi altındadır.