DJI RECOMMENDED

SERVICE CENTER

MARINTEK

Marintek DJI tarafından sertifikalı ve tecrübeli teknik servis ekibiyle cihazlarınızın arıza tespitlerini en kısa sürede yaparak hızlı ve kaliteli şekilde çözümler sunar. Onarımı gerçekleştirilen cihazlarınız uzman ekibimiz tarafından test edilerek uçuşa uygunluğu onaylandıktan sonra teslim edilir. Servisimizde cihazlarınızın Bakım, Onarım, Arıza tespiti, Yazılım ve uçuş testleri orijinal yedek parça ve yazılımlar ile yapılmaktadır.

İlk uçuş tecrübenizden ticari ve endüstriyel uçuşlara, vermiş olduğumuz danışmanlık ve teknik destek hizmetleri distribütörlüğünü sürdürdüğümüz markalarla yaptığımız işbirliği ile yürütülmektedir. DJI yüksek faydalı yük taşıma kapasiteli ve uzun süreli uçuşlar sağlayan Multispectral kameralı endüstriyel drone modelleri ile bir çok farklı sektörde vazgeçilmez çözümler sunmakta, Güvenlik, İnşaat, Enerji, Tarım, Madencilik, Haritalama ve daha bir çok sektörde kullanım kolaylıkları ile mükemmel bir birliktelik ortaya çıkarmaktadır. Marintek olarak tüm endüstriyel ürünleriniz için ayrıca Endüstriyel Drone’lar konusunda uzman ekibimizle Teknik Destek, Bakım, Onarım, Yazılım, Yedek Parça ve Arıza Tespit hizmeti sunmaktayız.

Teknik servis ekibimize ulaşarak ihtiyaçlarınıza uygun çözüm ve hizmetleri satın almak için bize telefon ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Marintek Servis Süreci Kısaca;

* Servis süresi 20 iş günüdür. Servisimize teslim tarihinden itibaren onarımı mümkün olmayan veya onarımı biten cihazların haber verildikten sonra 90 gün içinde teslim alınmaması halinde firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sertifikalı Uzman Ekibimiz

Volkan Durmaz

Satış Sonrası Destek Mühendisi

Uğur Ertekin

Satış Sonrası Destek Uzmanı